salon
salonsalon2Salon "Uroda Day Spa" rozpoczął swoją działalność w roku 1986. W latach 80 kształciłam się na Akademii Medycznej w Poznaniu oraz odbywałam praktyki w Wojewódzkim Szpitalu w Poznaniu ("Lutycka") na Oddziale Dermatologicznym oraz na Oddziale Fizjoterapii oraz Fizykoterapii. Aby pogłębić swoją wiedzę z zakresu dermatologii, zaliczyłam praktykę w gabinecie dermatologicznym w Lesznie. 

Do dnia dzisiejszego Salon "Uroda Day Spa" cieszy się zaufaniem Klientów dzięki perfekcyjnie, profesjonalnie (na najwyższym poziomie) wykonywanych usług. Profesjonalizm, wiedza, nieustanne poszerzanie swoich kwalifikacji, uczestnictwa w licznych szkoleniach, sympozjach (popartych dyplomami) wprowadzanie najnowszych technologii z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, wizażu, metamorfoz, makijażu permanentnego itp. daje gwarancje zadowolenia swoim Klientom.

Salon "Uroda Day Spa" od roku 1997 jest pierwszym w Lesznie CENTRUM MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

Salon "Uroda Day Spa" to stylowe, zaciszne miejsce relaksu, wypoczynku, w miłej i serdecznej atmosferze, przystosowany do potrzeb zarówno KOBIET jak i MĘŻCZYZN w każdym wieku. Tu każdy jest wyjątkowym Klientem.

Serdecznie zapraszam

 
Danuta Zielińska
 

certyfikat2015cert4dyplomowany specjalista z zakresu:
kosmetyki, kosmetologii, wizażu,
makijażu permanentnego, metamorfoz,
dietetyki, masażu, upiększania ciała ...

 

 

 

firma2018 2firma2018 1

 
2016certyfikat effpcert32016certyfikat firma 2016certyfikat pob

2017firma 22017firma 2018firma godna zaufania  

ZŁOTY CERTYFIKAT 2017

więcej dyplomów...

stat4u